pt., 17 kwi | webinar

Szkolenie dla Inspektorów Ochrony Danych

Jeśli jesteś zainteresowana/ny uczestnictwem w szkoleniu dla Inspektorów Ochrony Danych zapraszamy do kontaktu. Najbliższe szkolenie zaplanowane jest na 17 kwietnia on-line.
Rejestracja jest zamknięta
Szkolenie dla Inspektorów Ochrony Danych

Czas i lokalizacja

17 kwi 2020, 09:00 – 16:00 CEST
webinar

O wydarzeniu

 Cel szkolenia: Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie problematyki RODO pod kątem  codziennych zadań ciążących na Inspektora Ochrony Danych lub  bezpośrednio na przedstawicielach reprezentujących Administratora.  Słuchacze zapoznają się z przykładowymi dokumentami stosowanymi w  procesach przetwarzania danych oraz omówione zostaną one w praktyce (np.  zgłaszanie incydentów za pomocą formularza elektronicznego).  

Korzyści dla uczestników szkolenia: Uczestnik tego szkolenia będzie wiedział jak samodzielnie przygotować  wewnętrzne dokumenty, zgłosić incydent czy przeprowadzić ocenę ryzyka z  godnie z wytycznymi UODO. Będzie również wiedział jakie elementy powinna  zawierać umowa dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz jak  poprawnie uregulować kwestie wymiany danych z podmiotami mającymi status  organizacji pochodzących z państw trzecich.  

Bilety
Cena
Ilość
Suma
  • Bilet
    PLN 150
    PLN 150
    0
    PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie