pon., 30 mar | Webinar

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

Szkolenie dedykowane jest przedstawicielom spółek jawnych, komandytowych, z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych. Zapraszamy również przedstawicieli instytucji obowiązanych w zakresie wymogów ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.
Rejestracja jest zamknięta
Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

Czas i lokalizacja

30 mar 2020, 09:00 – 11:00
Webinar

O wydarzeniu

  Szkolenie dedykowane jest przedstawicielom spółek jawnych, komandytowych, z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych. Zapraszamy również przedstawicieli instytucji obowiązanych w zakresie wymogów ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w szczególności, przedstawicieli instytucji finansowych, biur prowadzących księgi rachunkowe, podmiotów świadczących usługi co-workingowe, pośredników w obrocie nieruchomościami, fundacji i stowarzyszeń, a także przedsiębiorców przyjmujących wpłaty gotówkowe powyżej 10 000 €.

Korzyści ze szkolenia

Podczas szkolenia dowiesz się wszystkiego o nowym obowiązku prawnym, który należy spełnić najpóźniej do 13 kwietnia 2020 r.

Zakres szkolenia

Na szkoleniu zapoznasz się z wymogami prawnymi wynikającymi z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy dotyczącymi nowego obowiązku, który nakłada na osoby reprezentujące spółki stałego aktualizowania danych w centralnym rejestrze. Wytłumaczymy podstawy prawne, na przykładach pomożemy zidentyfikować beneficjenta rzeczywistego oraz w ramach ćwiczeń praktycznych przedstawimy działający portal i pokażemy jak poprawnie złożyć wniosek.

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie